پرش به محتوا

قرص زولوفت ساخت کدام کشور است؟

 • این موضوع خالی است.
در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #19515

  سرترالین ( با نام تجاری زولوفت) دارویی است که متعلق به خانواده ای از داروها موسوم به مهار کننده های اختصاصی بازجذب سروتونین (SSRIs) می باشد.

  قرص زولوفت ساخت کدام کشور است

  سرترالین در درمان طیف وسیعی از بیماریهای با منشا عصبی ، از جمله افسردگی ماژور، اختلال وسواس اجباری (obsessive–compulsive disorder)، اختلال استرس پس از سانحه (PTSD)، اختلالات پانیک، اختلال ناخوشی پیش قاعدگی (PMDD) و اضطراب اجتماعی (social anxiety disorder)تجویز می گردد. 

  قرص زولوفت ساخت کدام کشور است؟

  سرترالین اولین بار توسط شرکت آمریکایی فایزر با نام تجاری زولوفت (Zoloft) به بازار جهانی عرضه شد. در حال حاضر این دارو در کشورهای بسیاری از جهان ، تحت لیسانس شرکت فایزر آمریکا تولید و عرضه می گردد.

  در نظر داشته باشید که علاوه بر نام تجاری زولوفت، سرترالین با نام تجاری لوسترال (Lustral) نیز توسط همین شرکت آمریکایی فایزر در بازار کشورهایی مثل ترکیه تولید و عرضه می گردد.

  قرص لوسترال 100 ساخت شرکت فایزر در ترکیه

  خرید قرص زولوفت

  در حال حاضر، برخی از بیماران از بسته بندی ترکیه ای این دارو با نام تجاری لوسترال (Lustral)، که برند دیگر همین دارو و متعلق به شرکت آمریکایی فایزر می باشد، و تحت لیسانس همین شرکت آمریکایی فایزر (Pfizer) تولید و عرضه می شود، استفاده می کنند. شما نیز می توانید اقدام به تهیه همین قرص لوسترال نمایید. جهت سفارش خرید این دارو، می توانید از روش های زیر اقدام فرمایید:

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.