پرش به محتوا

روش های ارسال سفارش

روش های ارسال سفارش

 

تاریخ ارسال مرسولات:

سفارشات ثبت شده هر روز، تا 48 ساعت کاری بعد تا ساعت 13:۰۰ ارسال می‌شود. 

بازه زمانی تحویل کالا:

سفارشات از شنبه الی چهارشنبه به جز ایام تعطیل در بازه زمانی 8:۰۰ الی 13:۰۰ ارسال می شود .

هزینه ارسال مرسولات :

 • هزینه ارسال پستی سفارشات با پست پیشتاز، 40 هزار تومان
 • هزینه ارسال پستی سفارشات با پست فوری (ویژه تهران): 55 هزار تومان

دریافت حضوری سفارشات:

در حال حاضر دریافت حضوری سفارشات وجود ندارد و کلیه سفارشات از طریق پست جمهوری اسلامی ایران برای مشتریان عزیز ارسال خواهد شد.

زمان تحویل کالا : کلیه سفارشات طی زمان بندی اداره پست به خریداران محترم تحویل خواهد شد.

تبلیغ کانال مشاوره و خرید از ترکیه در ایتا

ارسال مجدد کالا:

مبلغ کل سفارش کمتر از یک میلیون تومان باشد :

   • مشتری پس از ارسال کالا از دریافت آن منصرف شود، در اینصورت کرایه حمل (در حال حاضر 40 هزار تومان ) از کل مبلغ پرداختی کسر و مابقی مبلغ عودت می شود.
   • مشتری به هر علتی (عدم حضور، در دسترس نبودن تلفن همراه یا …) قادر به دریافت کالا نباشد، در اینصورت برای ارسال مجدد سفارش، لازم است مشتری هزینه ارسال مجدد پرداخت نماید.

مبلغ کل سفارش بیشتر از یک میلیون تومان باشد :

   • مشتری پس از ارسال کالا از دریافت آن منصرف شود، در اینصورت اگر مشتری اولین باری باشد که از فروشگاه دکتر داروساز خرید می کند، هزینه ارسال از کل مبلغ پرداختی کسر شده و مابقی عودت خواهد شد و در صورتیکه مشتری قبلی فروشگاه باشد هزینه ارسال کسر نشده و کل مبلغ عودت می شود.
   • مشتری به هر علتی (عدم حضور، در دسترس نبودن تلفن همراه یا …) قادر به دریافت کالا نباشد، سفارش پس از تائید مشتری برای ارسال مجدد، یک بار دیگر (بدون دریافت هزینه اضافه) برای مشتری ارسال خواهد شد.
   • در صورتیکه برای بار دوم نیز، مشتری قادر به دریافت سفارش خود نباشد، ارسال برای بار سوم منوط به پرداخت هزینه ارسال مجدد خواهد بود. اگر در این شرایط مشتری اقدام به لغو سفارش خود نماید، کلیه هزینه های ارسال از مبلغ پرداختی مشتری کسر شده و مابقی عودت خواهد شد.

سفارشات در روزهای تعطیل، پنج‌شنبه و جمعه:

سفارشات ثبت شده در ایام ذکر شده، طی 48 ساعت کاری ارسال خواهد شد.

نکات در زمان تحویل کالا:

لازم است تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور سفیر تحویل سفارش کنترل شود. همچنین در شهرستان قبل از تحویل کالا تمام موارد را با فاکتور چک و سپس رسید تحویل کالا را امضا کنند.
برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور سفیران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت با کارشناسان ما از طریق شماره تماس 09372881224 و یا ارسال چت آنلاین از طریق سایت تماس گرفته و مورد را اطلاع دهید.

تبصره:

خرید از ترکیه دیگه سخت نیست!!

در صورت عدم حضور مشتری برای تحویل سفارش و تماس و در دسترس نبودن مشتری، سفارش تا ۳ روز کاری نزد فروشگاه دکتر داروساز به امانت مانده و بعد از این زمان اقلام سفارش به انبار عودت و سفارش به صورت خودکار لغو می شود و در صورت واریز وجه سفارش، مبلغ سفارش به شماره کارتی که تراکنش ثبت سفارش انجام شده است، عودت خواهد شد. لازم به ذکر است هزینه ارسال از مبلغ کل سفارش کسر خواهد شد.

با تشکر

فروشگاه دکتر داروساز