دو نوع نوشیدنی که هر شخص مبتلا به دیابت نوع 2 باید بنوشد

افراد مبتلا به دیابت نوع 2 بایستی دو نوع نوشیدنی بخورند

مدیریت موثر دیابت چالشی عظیم است زیرا ماهیت مزمن آن بر بسیاری از قسمتهای بدن تأثیر می گذارد. بدون شک شیوع دیابت طی سالهای گذشته در ایالات متحده افزایش یافته است. طبق آمار انجمن دیابت آمریکا ، در سال 2018 ، 34.2 میلیون آمریکایی یا 10.5 درصد از مردم به دیابت مبتلا هستند. تخمین زده می شود که تا سال 2024 تعداد افراد مبتلا به دیابت نوع 2 به 65 درصد افزایش یابد و به 380 میلیون نفر در سراسر جهان برسد.

دو نوع دیابت وجود دارد

دو نوع اصلی دیابت وجود دارد: نوع 1 و نوع 2. هر دو این بیماریها مزمن هستند که بر نحوه تنظیم گلوکز در بدن تأثیر می گذارند.

افراد مبتلا به دیابت نوع 1 انسولین تولید نمی کنند و نیاز به دارو دارند. افراد مبتلا به دیابت نوع 2 سلول هایی مقاوم به انسولین دارند و در ساخت انسولین مشکل دارند. بسته به شدت علائم ، ممکن است دارو لازم باشد ، اما رژیم غذایی نیز در مدیریت دیابت نوع 2 بسیار مفید است.

هنگامی که به دیابت نوع 2 مبتلا هستید ، هدف شما این است که از مصرف غذایی که می تواند باعث افزایش قند خون شود ، جلوگیری کنید. پایین رفتن بیش از حد قند خون نیز می تواند یک مشکل باشد. این مسئله اغلب به معنای پرهیز از انواع خاصی از غذاهاست. اما ادغام مراقبتهای تغذیه ای در دیابت با زندگی روزمره می تواند به سادگی نوشیدن قهوه و چای سبز باشد …

نتایج بالینی تحقیقات بر روی افراد مبتلا به دیابت

اثر مصرف منظم قهوه و چای سبز به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته است و به دلیل مقادیر بالای آنتی اکسیدان ها و فنل ها ممکن است فواید بالقوه ای برای سلامتی داشته باشند.

  آکنه یا جوش صورت: غذاهایی که باعث بروز آکنه می شوند و و غذاهای ضدآکنه!

در حقیقت ، یک مطالعه بزرگ تازه منتشر شده در ژاپن تأثیر بالقوه نوشیدن چای سبز و قهوه بر خطر مرگ در افراد دیابتی را بررسی کرد. این مطالعه روی 4923 نفر نشان داد که مصرف بیشتر چای سبز و قهوه با 63 درصد کاهش مرگ و میر مرتبط است.

ترکیبی از نوشیدن 4 فنجان چای سبز یا بیشتر و حداقل دو فنجان قهوه در روز ، عدد جادویی بود که منجر به بهترین نتیجه شد.

داده ها از 18 مطالعه با اطلاعات 457،922 شرکت کننده که قهوه می نوشیدند نشان میداد که نوشیدن هر فنجان اضافی قهوه در روز با کاهش 7 درصدی خطر دیابت همراه است. این اثر در هر دو نوع قهوه حاوی کافئین و قهوه بدون کافئین دیده شد.

به طور کلی ، این خبر امیدوارکننده ای برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 است. تعداد مصرف کنندگان قهوه از تعداد طرفداران چای سبز در ایالات متحده بیشتر هستند ، اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید چیز جدیدی را امتحان کنید …

چگونه طعم چای سبز را بهتر کنیم

اگرچه نوشیدن چای سبز فواید متعددی برای سلامتی شما دارد ، اما بعضی از افراد چون از طعم آن لذت نمی برند ، آن را نمی نوشند. طعم چیای سبز ممکن است کمی تلخ باشد ، اما در اینجا چند ایده برای لذت بردن بیشتر از چای سبز آورده شده است …

  • اگر طعم آن خیلی تند است ، حتماً زمان دم کشیدن 3-5 دقیقه یا کمتر را رعایت کنید.
  • سعی کنید بعد از سپری شدن زمان دم کردن مقداری آبلیمو تازه به آن اضافه کنید.
  • نعناع تازه اضافه کنید که می تواند ته مزه تلخ را از بین ببرد.
  • چای سبز طعم دار با طعم هایی مثل انبه ، انار یا بلوبری را امتحان کنید.
  • تکه های دارچین تازه اضافه کنید. دارچین همچنین ممکن است اثرات مثبتی بر قند خون داشته باشد.
  • کمی شیر اضافه کنید. تحقیقات بین المللی نشان داده است که وقتی شیر را با چای سبز ترکیب می کنید ، جذب کاتچین ها – یک ترکیب فوق العاده مفید در چای سبز – از طریق روده ها افزایش می یابد.
  • از افزودن شکر به چای و قهوه خودداری کنید.
  دیابت نوع 2: علائم، علل، درمانها و ریسک فاکتورها

منبع : وب سایت easyhealthoptions.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.